2023 m. balandžio 24 d. gimė aštuoni nuostabūs mažyliai!

2023 m. balandžio 24 d. gimė antroji trumpaplaukių kolių vada – penki patinukai (visi marmuriniai) ir trys kalytės (dvi marmurinės ir viena trispalvė).  Visi gimę mažyliai auga sveiki, yra nepaprastai guvūs ir jau suteikia aibę džiaugsmo.

Šuniukų tėvai – mūsų veislyno pradininkė Tesla ir puikus patinukas iš Švedijos Nicolai. Šuniukų mama Tesla gyvena mūsų namuose kaip pilnateisis šeimos narys. Ji santūri, tačiau puikiai sutaria su vaikais, kitais žmonėmis ir šunimis. Ji yra pats „lengviausias“ šuo, kokį kada nors mums teko auginti. Tesla yra itin subalansuoto charakterio – rami kambaryje, bet aktyvi ir pasiruošusi darbui bei nuotykiams lauke, reguliariai dalyvauja šunų vikrumo – Agility – varžybose ir jau pasiekė aukščiausią A3 lygį. Savo pirmoje vadoje ji mums padovanojo puikių charakterių šuniukus, kurie visi gyvena mylinčiose šeimose su vaikais (daugiau apie A vadą čia).

Mūsų mažyliai turės LKD/FCI kilmės dokumentus, europasus, mikročipus, bus dehelmintizuoti ir vakcinuoti pagal amžių. Šuniukai augs namuose ir bus tinkamai socializuoti. Pas naujus šeimininkus keliauti galės 2 mėnesių amžiaus.

Jei jus domina trumpaplaukių kolių šuniukai ar norite tiesiog daugiau sužinoti apie veislę, kviečiame susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Jei laukėte (ir tebelaukiate) mūsų šuniuko nuo praėjusių metų, prašau taip pat susisiekite ir atnaujinkime ryšį. Mes atidžiai renkamės šeimininkus savo mažyliams ir tikimės artimo, nuoširdaus bendravimo!

leliene.justina (eta) gmail.com

+370 600 16311